Penn Yan mendikit Newark; Burri mendapat mata ke-1,000 dalam kekalahan Midlakes (Pusingan W-FL 1/9)

Perlawanan liga sedang rancak untuk Finger Lakes East pada malam Selasa dengan berita terbesar keluar dari Newark apabila Penn Yan Mustangs mengalahkan The Reds daripada gim mereka sendiri dengan kemenangan 61-36. Mustangs kendalian Marty Gibson membuka pendahuluan 26-11 pada separuh masa dan kemudian membina pendahuluan kepada 44-19 pada penghujung suku ketiga. Penn Yan kekal tidak tewas dalam perlawanan liga bersama Mynderse dan Wayne (kedua-duanya pemenang pada malam Selasa) manakala Newark jatuh kepada 3-2 dalam liga dan 4-6 secara keseluruhan.



LAGI KEPUTUSAN W-FL BOYS DARI SELASA:



WAYNE 64 @ MIDLAKES 39 ( tayangan semula video LivingMax Sports )
WYN - Nick Carmichael 17; Logan Baggy 15; Logan Blankenberg 9, 8 ast. 10 reb
MID – Dan VanNostrand 10 pts; Bryce Buri 8 mata (mendapat mata ke-1,000 dalam kerjaya)

GENEVA 42 @ MYNDERSE 63
GEN – Reid Patchett 14; Akim Hudson 13
MYN - Devin Anderson 16; Kellen Caraher 12, Quinten Battle 11; Pemburu Musim luruh 8

LYONS 65 @ NR-WOLCOTT 44
LYO – Justice Smith 20, 6 asst, 6 reb; Benji Kemp 12; Lucas Lucieer 10, 10 reb
NRW – Reese Morris 15; Quinton Norrris 14, 10 reb

61 INI @ NAPLES 64
NAP – Teluk Evan 21; Nick Clearman 14; Ben Chaffer 14
HAC – Ryan Hilton 23, 17 reb, 4 blok; Zitong Jin 17 mata (tinggi kerjaya)

MENANG 73 @ SODUS 55
GAN - Jayden Castrechini 19; Kole Wright 16
SOD - Malik Burton 18, 7 reb

RED CREEK 57 @ WILLIAMSON 56
RC – Jack Smith 25; Dan Smith 15
WIL – Nigel Cobbs 19; Lucas Jackson 11; Drew DiSanto 10

PAL-MAC 49 @ WATERLOO 45
MARION 36 @ CLYDE-SAVANNAH 76

KEPUTUSAN MALAM SELASA W-FL GIRLS:

SENECA SELATAN 44 @ MARCUS WHITMAN 30
SS - Skylar Shaulis 15 mata; Logan Shaulis 9 pts; Alissa Fletcher 7 mata
MW – Ari Beverly 9 mata; Maddie Ryan 6 mata; Emily Thompson 6 mata

DUNDEE 40 @ BLOOMFIELD 59
BF – Amelia Poole 18 mata; Braelin Scott 18 mata, 13 reb; Carlie Layton 6; Alexis Gossage 6

40 INI @ NAPLES 50
HAC – Banjir Adelaide 20 mata; Jalen Nowden 13
NAP - Haylea Langan 17, 16 reb; Autumn Kunes 15, 6 ast; Iman Glovine 11

ROMULUS @ HONEOYE (Tiada laporan)


JADUAL W-FL MALAM RABU:

LELAKI:
BLOOMFIELD @ DUNDEE
HONEOYE @ ROMULUS
#10 MARCUS WHITMAN @ SENECA SELATAN

PEREMPUAN:
#8 RED CREEK @ PORT BYRON
# 7 MENANG @ EAST ROCHESTER
NR-WOLCOTT @ CLYDE-SAVANNAH
# 5 MINDA @ # 9 GENEVA
#1 MIDLAKES @ WAYNE
NEWARK @ # 3 PENN YAN
WATERLOO @ #6 PAL-MAC
WILLIAMSON @ #10 MARION
LYONS @ SODUS

* LiveMax Sports siaran langsung web seterusnya akan diadakan pada hari Sabtu di Gimnasium Atwood untuk Clyde-Savannah lwn. Lyons

KEDUDUKAN WAYNE-FINGER LAKES LELAKI & PEREMPUAN HINGGA 1/9:

pentadbiran keselamatan sosial membuat temu janji
KEDUDUKAN TIMUR TASIK JARI DALAM L GB DALAM L PCS
satuMYNDERSE BLUE DEVILS5-0-10-0W10
duaPENN YAN MUSTANGS4-0.59-satuW4
duaWAYNE EAGLES4-0.57-satuW7
4NEWARK MERAH3-dua2.04-6L1
5MIDLAKES MENJERIT HELANGdua-33.04-7L2
6PAL-MAC RED RAIDERSsatu-44.03-5W1
7WATERLOO INDIA0-55.0satu-7L1
7GENEVA PANTHERS0-55.03-8L6
.
FINGER LAKES WEST Standings DALAM L GB DALAM L STR
satuMARCUS WHITMAN WILDCATS5-0-7-duaW4
duaJAKET MERAH INDIA4-32.04-6L2
duaBULLDOGS HONEOYE3-dua2.05-3W3
duaBLOOMFIELD BOMBERS3-dua2.03-4L1
duaNAPLES BESAR HIJAU4-32.06-3W3
6FALCON SENECA SELATAN3-32.53-4W1
7H.A.C. SERIGALAdua-33.05-3L2
8WARRIORS ROMULUSsatu-33.5dua-5W1
9DUNDEE SCOTSsatu-54.53-5L2
.
KEDUDUKAN WAYNE COUNTY DALAM L GB DALAM L STR
satuCLYDE-SAVANNAH EAGLES EMAS7-0-8-duaW3
duaPENGEBOM ROCHESTER TIMUR6-satu1.07-satuW4
duaLYONS SINGA6-satu1.09-duaW4
4MENANG BLUE PANTHERS5-dua2.07-3W3
5SODUS SPARTANSdua-44.53-6L1
5RAMS SUNGAI MERAHdua-44.53-6W1
7WILLIAMSON MARAUDERSsatu-55.5dua-6L2
8MARION BLACK KNIGHTSsatu-66.0dua-8L8
9NORTH ROSE-WOLCOTT COUGARSsatu-76.5satu-8L8
KEDUDUKAN FL EAST GIRLS DALAM L GB DALAM L PCS
satuMIDLAKES MENJERIT HELANG5-0-sebelas-0W11
duaPENN YAN MUSTANGS4-dua1.56-4L1
duaPAL-MAC RED RAIDERS3-satu1.55-4W1
4MYNDERSE BLUE DEVILS3-dua2.06-4W1
5GENEVA PANTHERSdua-dua2.54-4W2
6WATERLOO INDIAsatu-33.53-4L4
6WAYNE EAGLESsatu-33.5dua-7W2
8NEWARK MERAH0-44.5satu-7L6
.
KEDUDUKAN PEREMPUAN BARAT FL DALAM L GB DALAM L STR
satuBLOOMFIELD BOMBERS6-0-8-0W8
duaJAKET MERAH INDIA5-satu1.08-satuW1
duaNAPLES BESAR HIJAU6-dua1.08-3W6
4FALCON SENECA SELATAN5-dua1.56-3W3
5WARRIORS ROMULUS3-dua2.54-3L1
6MARCUS WHITMAN WILDCATS3-43.55-5L2
7BULLDOGS HONEOYEsatu-44.5dua-6L4
8H.A.C. SERIGALAsatu-65.5satu-7L2
9DUNDEE SCOTS0-87.00-10L10
.
KEDUDUKAN WAYNE CO. GIRLS DALAM L GB DALAM L STR
satuMENANG BLUE PANTHERS4-0-4-duaL1
satuRAMS SUNGAI MERAH5-satu-6-3L1
3MARION BLACK KNIGHTS5-dua.57-3W4
4LYONS SINGA4-dua1.06-3W1
5NORTH ROSE-WOLCOTT COUGARSdua-dua2.0dua-4W1
6PENGEBOM ROCHESTER TIMURdua-32.5dua-4W1
7CLYDE-SAVANNAH EAGLES EMASsatu-33.0satu-5L1
8WILLIAMSON MARAUDERSsatu-54.0dua-6L1
9SODUS SPARTANS0-44.00-7L7

TWEETS MALAM SELASA DARI SEKITAR BAHAGIAN V:

Disyorkan