Tidak banyak permainan bola keranjang Wayne-Finger Lakes pada malam Selasa, tetapi terdapat permainan yang luar biasa yang berlaku di pihak lelaki antara Canandaigua Braves dan Waterloo Tigers.
Semak markah, statistik dan jadual permainan hari Rabu di bawah.
PAPAN MARKAH LELAKI W-FL (1/10):
Canandaigua (3-5) 79
Waterloo (8-2) 82
(Lebih masa dua kali)
Waterloo mendahului 18 mata pada separuh masa, tetapi Canandaigua bangkit dan mendahului 59-56 dengan baki 5.5 saat dalam peraturan.
keputusan anavar sebelum dan selepas
Bagaimanapun, mereka tidak dapat bertahan apabila Devin Mulvey-Salerno menjaringkan tiga mata dari sudut ketika berbaki dua saat untuk menghantar permainan ke masa tambahan.
Dalam masa tambahan pertama, Canandaigua bangkit sekali lagi dan mengikat permainan pada 67 pada layup Matt Pawlicki dengan baki tiga saat. Sejurus selepas itu, Nolan Slywka telah dikasari pada hantaran masuk dengan baki 0.4 saat, tetapi terlepas balingan percuma yang berpotensi memenangi permainan, menghantar permainan ke masa tambahan kedua.
Waterloo mengatasi Canandaigua 15-12 dalam masa tambahan kedua untuk memastikan kemenangan liar.
BOLEH – Nathan Sheridan 18 mata; Nate Barone 17 mata; Matt Pawlicki 16 mata; George Spinelli 13 mata; Joe Caito 12 mata
WAT – Devin Mulvey-Salerno 28 mata; Nolan Slywka 24 mata; Julian Pehrson 10 pts; Markell Kingston-Johnson 10 mata
TONTON REPLAY: Nate Sharman dan Paul Russo dari FL1 menerima panggilan di HudleTV.
Honeoye (6-4) 55
Harley Allendale Columbia (5-2) 70
HON – Landon Washburn 15 mata; Evan Cuba 14 mata; Owen Reynolds 11 mata; Owen Baader 9 mata
HAC – Tyler Knapp 26 mata; Ryan D'Arduni 12 pts; Ryan Tulis 10 mata; Theo Colosimo 9 mata
Wilson Magnet (2-6) 41
Newark (6-2) 69
WM – Lemar Rhone 18 mata; Banjir Dolcin 15 mata
BARU – Brayden Steve 23 mata; Raeshawn Howard 17 mata; Kellen Foster 11 mata
Piagam Persediaan Universiti (1-7) 58
Victor (8-0) 87
pemain poker terkenal dalam sejarah
UPC – Chris Powell 18 mata
VIC – Nick Leonard 15 mata; Cam Ryan 13 mata; AJ Queri 11 mata; Garrett Clar 10 mata; Griffen Hopkins 10 mata; Ryan Dodge 10 mata
Bloomfield (2-7) 34
Jaket Merah (6-3) 62
BLO – Cam Smith 16 mata; Jonathan Nelson 6 mata; Johnny Day 4 mata
RJ – Johnathan Bugbee 29 mata; James Sibeto 10 mata; Truman Hill 8 mata
Midlakes (5-7) 53
Seneca Selatan (6-2) 63
PERTENGAHAN – Jared Brownell 20 mata; Kyle Kumkey 16 mata; Dylan Mattoon 9 mata
SS – Mikey Kaufman 18 mata; Ethan Laverack 15 mata; Paul Clemenson 14 mata
SATU PERMAINAN SETERUSNYA (1/11):
menang
Penalti
Rochester Timur
Williamson
Sungai Merah
Rose-Wolcott Utara
Lyons
Marion
Marcus Whitman
Naples
PAPAN MARKAH GADIS W-FL (1/10):
Wayne (4-5) 33
Greece Arcadia/Olympia (3-6) 37
SATU PERMAINAN SETERUSNYA (1/11):
Aquinas
Mynderse
Piagam Eugenio Maria DeHostos
Lyons
Naples
Romulus
Seneca Selatan
Marcus Whitman
Dundee/Bradford
Sungai Merah
Churchville-Chili
Canandaigua
adakah kita mendapat semakan rangsangan ke-4
Jaket Merah
Bloomfield
Harley Allendale Columbia
Honeoye
Greece Arcadia/Olympia
Geneva